PAR UZŅĒMUMU

SIA „Daugavpils gaļas kombināts” ir dibināts 2010. gadā. Sākot ar 2011. gadu uzņēmums strādā Krievijas tirgū un aktīvi attīsta savas pozīcijas. Uzņēmums ir veicis daļēju ražotnes rekonstrukciju, uzbūvējis jaunu produkcijas noliktavu, turpinās arī Eiropas Savienības projekta realizācija, kas paredz ražošanas jaudu palielināšanu.

Uz doto brīdi uzņēmums ražo ~15 tonnas gatavās produkcijas dienā, potenciāls ir ~30 tonnas dienā.

 Daugavpils gaļas kombināts veiksmīgi attīsta savu produkciju ar zīmolu „Dinaburga”, kas jau ir iekarojis savas pozīcijas Krievijas tirgū. Uzņēmuma sortimentā ir: cīsiņi, sardeles, vārītās desas, žāvētās un pusžāvētās desas, servelādes, auksti kūpinātās desas, žāvēta cūkgaļa u.c.

Daugavpils gaļas kombināta produkcijas priekšrocība - augsta kvalitāte un lieliskas garšas īpašības. Ražošanā izmantotās izejvielas tiek iepirktas Latvijā un Eiropas Savienības valstīs. Tiek izmantota svaiga, atdzesēta gaļa, kas ļauj saglabāt tās vērtīgākās īpašības. 

Uzņēmuma žāvētā produkcija tiek ražota balstoties uz vecajām, tradicionālajām metodēm, kūpinot gaļu dabiskā vidē, izmantojot dabiskos alkšņu dūmus. 

Alkšņu kūpinājums savienojumā ar augstākās kvalitātes izejvielām piešķir produktiem neaizmirstamu dabīgu garšu.